Тендери

Бюро Перекладів Jur Klee - це бренд, який давно зарекомендував себе в сфері перекладів. Ми маємо великий досвід перекладу документації, так як щорічно беремо участь в тендерах SmartTender і Prozorro. Виконуємо переклади абсолютно будь-якої складності і тематики починаючи від медичного і закінчуючи технічним перекладом, на цій сторінці можете ознайомитися з усіма сферами перекладу. Частина нашого штату перекладачів є носіями мови. Також, ми можемо допомогти Вам з оформленням документації для швидкого і якісного проведення тендеру із закупівлі послуг з перекладу.

ПИСЬМЕННЫЙ ПЕРЕВОД
 • 45 мов
 • Вузькоспеціалізовані перекладачі
 • Редактура
 • Коректура текстів
 • Складна верстка
ТЕНДЕРИ
 • Активный участник Тендеров на SmartTender и Prozorro
 • Участие в международных тендерах по переводам
 • 100% успешно закрытых тендерных договоров
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
 • Редактура та верстка
 • Нотаріальне завірення перекладів
 • Усний переклад

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Участь в тендерах для нашої компанії є одним з пріоритетних напрямків розвитку. Сьогодні, наш досвід дозволяє брати участь в процедурах тендерних закупівель послуг письмового перекладу практично в будь-яких тематиках - економіка / банки, техніка (будівельна і енергетична тематика), юриспруденція, медицина.
Нашими клієнтами є державні установи як: Національний Банк України, Пенсійний Фонд України, Фонд Держмайна України, Центральні правоохоронні органи та ін. Також ми активно працюємо і з комерційними організаціями та іноземними бюро перекладів на умовах субпідряду.

УЧАСТЬ У ПРОЦЕДУРІ КОНКУРСНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

Якщо Вам потрібно забезпечити письмовий переклад документації та у Вас передбачена процедура конкурсних торгів - ми з задоволенням візьмемо участь у такій процедурі і забезпечимо надання послуг з перекладу на високому рівні. Надсилайте запрошення для участі в конкурсі на пошту tender@jurklee.ua.
Будемо раді якщо Ви надішлете повну інформацію про необхідні документи, порядок оцінювання, а також тестовий переклад при необхідності.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ТЕНДЕРА

Правильно складена тендерна документація є запорукою успішного проведення тендера. Ми нерідко стикалися з ситуаціями, коли підготовкою тендера з боку замовника займається людина раніше з цим не стикався. Неграмотне складання документації може призвести до зриву тендеру або, що ще гірше, привести до зайвих витрат (збиткам) з Вашого боку.
Якщо Ви раніше не стикалися з оформленням тендерної документації - Ви можете ознайомитись з інформацією на основному сайті за посиланням. Наш юридичний відділ допоможе з складання документації, що забезпечить швидке і прозоре проведення закупівлі послуг з перекладу.

Предложить участие в тендере
Выберите и загрузите необходимый документ
Відправити
Замовлення зворотнього дзвінка
Відправити