Політика конфіденційності

Вступ

Користуючись послугами нашого бюро перекладів, Ви довіряєте нам свої особисті дані, захист яких є пріоритетним завданням ТОВ «ЮР КЛІ» в процесі здійснення компанією своєї діяльності. Обробка таких даних проводиться відповідно до норм чинного законодавства України, а також відповідно до положень даної Політики. Радимо Вам детально ознайомитися з нашою політикою конфіденційності та дізнатися якого роду відомості ми збираємо.


2. Збір та використання персональних даних в процесі діяльності ТОВ «ЮР КЛІ»

2.1 Необхідна інформація для замовленняДля замовлення послуг, які надає наша компанія, клієнт повинен зазначити запитувану інформацію в повному обсязі (прізвище, ім'я, контактний номер телефону та інше). Зібрана особиста інформація використовується ТОВ «ЮР КЛІ» для надання якісного сервісу та повноцінного виконання поставлених завдань в замовленні.

2.2 Види персональних даних (далі - ПД) та способи їх використанняПід час користування сервісами сайту translate.jurklee.ua збираються і обробляються наступні ПД:

  • особиста інформація, яку користувач вносить у спеціальні форми та відправляє в обробку для здійснення замовлення на сайті, в тому числі документи, які будуть безпосередньо використовуватися під час виконання послуги;
  • файли cookie;
  • ір-адреси;
  • налаштування та параметри інтернет-браузера.

Зібрані ПД можуть бути опрацьовані та використані наступним чином: для ведення юридичної та звітної документації, формування рахунків та аудиторських даних, аналізу роботи адміністративних ресурсів і успішності маркетингової діяльності компанії, поліпшення якості надаваних послуг.

Також компанія припускає необхідність використання ПД клієнта, щоб повідомити важливу інформацію, що стосується операційних, адміністративних або законодавчих змін, які можуть вплинути на виконання замовлення.

2.3 Згода на використання персональних даних

Здійснюючи дії з надання своєї особистої інформації для замовлення послуг, а також, використовуючи сервіси сайту translate.jurklee.ua, ви даєте згоду на збір і обробку співробітниками ТОВ «ЮР КЛІ» ваших ПД для цілей, передбачених цією Політикою, а також на використання і розумне розголошення таких даних для повноцінного виконання вашого замовлення.

Ми гарантуємо, що використання ПД клієнта проводиться згідно з Конституцією України, ЗУ «Про захист персональних даних» та іншими нормами чинного законодавства на основі добровільного і явної згоди суб'єкта персональних даних.

3. Розголошення персональних даних третім особам

3.1 ТОВ «ЮР КЛІ» залишає за собою право на розголошення ПД клієнта третім особам, у тому числі таким, які займаються обробкою даних клієнта, для забезпечення належного виконання замовлених послуг, правильності та своєчасності надання запитуваної клієнтом інформації, а також для інших цілей, зазначених у п. 2.2 і схвалених клієнтом.

До осіб, уповноважених обробляти і використовувати ПД клієнтів, яких може залучати ТОВ «ЮР КЛІ» для надання своїх послуг, відносяться: вищі органи виконавчої влади України та інших держав, органи дипломатичного і консульського представництва інших держав в Україні і за її межами, партнери ТОВ «ЮР КЛІ» в Україні і за кордоном, які беруть участь в процесі надання послуг компанією.

Відшкодування будь-якої шкоди, завданої внаслідок обробки і використання ПД клієнта третіми особами, зазначеними у п. 3.2, не покладається на ТОВ "ЮР КЛІ", якщо такий збір і використання проводилося з дотриманням вимог законодавства України.

Замовляючи і отримуючи послуги від ТОВ "ЮР КЛІ" та від осіб, пов'язаних з компанією партнерськими угодами, договорами про співробітництво або без них, презюмується, що клієнт дав згоду на обробку та використання його ПД особами, зазначеними у п. 3.2 в якості обробників даних ТОВ "ЮР КЛІ".

4. Безпека і захист персональних даних, використовуваних ТОВ «ЮР КЛІ»

4.1 Для запобігання несанкціонованого доступу до ПД клієнта, а також з метою захисту їх від незаконного використання, видалення, зміни або розголошення, ТОВ «ЮР КЛІ» вживає всі необхідні заходи для забезпечення безпечного та законного використання, а також збереження такої інформації. Персональні дані, одержані під час використання клієнтом ресурсів сайту translate.jurklee.ua, передаються на захищені сервери компанії.

5. Статистичний та маркетинговий аналіз персональних даних

5.1 ТОВ «ЮР КЛІ» може використовувати ПД для поліпшення якості послуг, розширення їх асортименту, індивідуалізації параметрів пошуку тематичної інформації, удосконалення веб-ресурсів компанії, залишення статистики, а також аналізу ефективності реклами і маркетингових планів. Також ТОВ «ЮР КЛІ» може передавати таку інформацію для досягнення зазначених вище цілей третім особам, за винятком даних, які дозволяють якимось чином встановити особу клієнта. Така інформація надається сукупно без індивідуалізації клієнтів і виключно в рамках чинного законодавства.

6. Інше

6.1 Вся інформація, зібрана під час використання інтернет-сервісів компанії надходить для зберігання в систему аналітики Google Analytics. Для зміни або видалення ПД, що зберігаються в даній системі, клієнт може звернутися з відповідною заявою до співробітників ТОВ «ЮР КЛІ».

6.2 З питань порушення прав людини у сфері захисту персональних даних, клієнт може звернутися до суду або до уповноваженого Верховної ради України з прав людини.

6.3 Час обробки даних ТОВ «ЮР КЛІ» залежить від мети і способу використання ПД клієнта, або у межах строків, передбачених законодавством про захист персональних даних.

6.4 ТОВ «ЮР КЛІ» публікує на веб-сайті translate.jurklee.ua посилання на інші веб-ресурси виключно в ознайомлювальних цілях і не несе відповідальності за інформацію, дані або послуги, які надаються на таких веб-ресурсах. Радимо ознайомитися з Політикою конфіденційності і безпеки компаній або фірм, яким належать такі веб-ресурси, перш ніж передавати в обробку та використання свої ПД.

6.5 Файли cookie, які автоматично зберігаються на пристрої клієнта, і так само автоматично відправляються браузером на сервер компанії, використовуються виключно для складання аналітичної і статистичної інформації, не персоналізується, і використовується тільки в сукупності з іншими даними.

6.6 Дана Політика конфіденційності набирає чинності з 1 січня 2017 року.

Замовлення зворотнього дзвінка
Відправити