Розрахунок вартості

Бюро «Jur Klee» займається професійним перекладом текстів на 33 мови світу. Ми приймаємо замовлення різної складності і тематичної спрямованості, включаючи фінансові, юридичні, технічні, медичні, публіцистичні та художні тексти. Наші фахівці виконують переклади швидко та якісно, з дотриманням повної конфіденційності отриманої інформації. Замовити послугу можна в онлайн режимі, відправивши документи в електронному вигляді на нашу пошту, Skype, Viber і Whatsapp. За бажанням матеріали можна передати в паперовій формі, привезти їх самостійно до офісу нашого бюро в Києві, скористатися послугами нашого кур'єра або кур'єрської служби доставки з інших регіонів України.

Після отримання текстів на переклад фахівці нашого бюро аналізують специфіку і тематичну спрямованість матеріалу, а також оцінюють складність і обсяг роботи. При розрахунку попередньої вартості послуг враховується обсяг тексту, мова перекладу, особливості верстки документа і терміновість виконання замовлення.

Вартість перекладу за декілька хвилин
Заповніть форму та прикріпіть документ - і ми повідомимо Вам точну вартість всієї роботи.
Прикріпіть документ, для оцінки вартості перекладу
Відправити запит

Розрахунок вартості перекладацьких послуг

Основним критерієм, що впливає на вартість перекладу, є обсяг матеріалу, який розраховується за кількістю знаків у тексті оригіналу. Також велике значення має тематична спрямованість. Переклад матеріалів, що містять спеціальну лексику та термінологічні одиниці, виконують вузькопрофільні фахівці. Крім того, такий переклад потребує проведення додаткової перевірки готових документів досвідченими редакторами і коректорами, саме тому він оцінюється дорожче в порівнянні з текстами на загальну тематику. Для того, щоб повністю зберегти стилістику та інформаційне наповнення тексту, перед виконанням перекладу наші фахівці складають глосарій з абревіатурами й термінами. Після цього його зміст погоджується із Замовником. Мова, на яку необхідно перекласти документ, також впливає на ціну перекладу. Таким чином, переклад однакового по складності і розміру тексту на арабську або китайську мови буде коштувати дорожче, ніж на англійську чи німецьку.

Після погодження всіх деталей і умов замовлення, проводиться точний розрахунок вартості перекладу і складання договору про надання послуг. Після підписання договору, за бажанням клієнта, наше бюро може надати пробний варіант перекладу, для того, щоб він мав змогу оцінити його якість і за необхідності дати рекомендації.

Зручність замовлення перекладу

У нас можна замовити терміновий розрахунок вартості перекладу документів в святкові та вихідні дні. Для розрахунку вартості можна зателефонувати за номером 0-800-502-764 або заповнити форму на нашому сайті. У формі необхідно вказати свої контактні дані та мову, на яку необхідно виконати переклад. Редаговані файли в таких форматах, як PDF, Word, TXT, Excel або у вигляді сканованих копій потрібно прикріпити до заявки на письмовий переклад. Наші фахівці опрацюють Вашу заявку в найкоротші строки та визначать точну вартість перекладу.

Обговорити деталі замовлення послуг і отримати відповіді на питання можна у нашого менеджера. Для отримання інформації можна вибрати будь-який зручний спосіб: під'їхати до нашого офісу, зателефонувати, написати в чат або надіслати повідомлення на електронну пошту. Ми гарантуємо 100% позитивний результат нашої співпраці, якісне та своєчасне виконання перекладу.

Замовлення зворотнього дзвінка
Відправити