20.07.2016

Співпрацювати з нами тепер буде ще зручніше!

Ласкаво просимо на наш новий сайт, присвячений одному з головних напрямків діяльності компанії «Jur Klee», а саме - перекладам!

Це нова, сучасна і більш зручний майданчик для роботи з перекладами документів різного призначення, зокрема для корпоративних клієнтів. Тут Ви можете ознайомитися з нашими послугами, сферами перекладів, політикою конфіденційності та іншою корисною інформацією.

Чому ми виділили окремо перекладацьку діяльність компанії?

Jur Klee вже багато років надає широкий спектр юридичних послуг, в тому числі пов'язаних з юридичним і нотаріальним перекладом документів. Крім цього ми працюємо в сфері перекладів в десятках різних напрямків бізнесу.

Окрема платформа для бюро перекладів «Jur Klee» створена для отримання наступних переваг:

  • Вся необхідна інформація по напрямку перекладів, в тому числі, та, що може цікавити в першу чергу, буде зібрана в одному місці і перебувати в швидкому доступі;
  • Це дозволить нам добитися підвищення ефективності прийому і виконання замовлень на переклад документів, так як вони будуть відокремлені від юридичних послуг, не пов'язаних з переведенням;
  • Тут існує зручна форма для того, щоб за кілька хвилин дізнатися вартість необхідного Вам перекладу;
  • Для корпоративних клієнтів тепер є можливість більш детально ознайомитися з можливими сферами перекладів для бізнесу, в яких працює наше бюро.
  • Також на сайті є можливість ознайомиться з рекомендаційними листами і відгуками від наших постійних клієнтів.
  • А для уточнення деталей і замовлення послуг з перекладу ми пропонуємо Вам звернутися до наших менеджерів, чий професіоналізм і компетентність не раз була оцінена на найвищому рівні клієнтами бюро перекладів «Jur Klee».

Ми сподіваємося, що Вам сподобається у нас, адже ми завжди готові до довгого і плідного співробітництва. Якщо Вам є, що нам сказати з приводу якості обслуговування, хочете залишити відгук або зауваження - пишіть нам на e-mail info@jurklee.ua або скористайтеся формою нижче (кнопка "Написати нам").

Замовлення зворотнього дзвінка
Відправити