Нотаріальний переклад

Часто, крім якісного перекладу, клієнту може знадобитися офіційне підтвердження його правильності, саме тому наше бюро здійснює на замовлення переклад документів з нотаріальним посвідченням. Відповідно до Закону України про Нотаріат (стаття 79) документ вважається нотаріально завіреним, коли нотаріус переконається в правильності перекладу, і поставить на ньому свій підпис і печатку, а також здійснить ряд інших обов'язкових дій. Переклад та завірення документів в Києві часто потрібно в таких випадках:

  • отримання віз в посольствах інших країн;
  • подача документів в державні відомства, податкові органи та інші інстанції;
  • отримання спадщини, в разі якщо спадкоємець не є громадянином України.

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними нотаріусами, які завжди допоможуть швидко заповнити необхідні документи, щоб клієнт отримав замовлення точно в строк.

Завірений переклад документів має ряд особливостей. Перш за все, це те, що перекладений документ зшивається з оригіналом, тим самим унеможливлюючи його використання окремо. Така процедура потрібна в ситуаціях, коли документ представляє особливу важливість і будь-яка неточність в перекладі може привести до серйозних наслідків. Нотаріус уповноважений перевірити перекладача, рівень його освіти і спеціальність, обговорювати питання, які можуть перешкодити посвідченню. Перегляньте нашу сторінку з усного перекладу якщо необхідний швидкий і якісний переклад усного мовлення.

Дополнительные преимущества
которые Вы получаете, обращаясь в нашу компанию:
Высокая скорость переводов
в 1,2 раза дешевле, чем у конкурентов
подготовка макетов к печати
курьерская доставка
Про нотаріальний переклад в цифрах
2500+
успішних проектів
450+
професійних перекладачів
45+
мов
на 20%
дешевше ніж у конкурентів
500+
нотаріально завірених перекладів

Нотаріальне засвідчення – це юридичне підтвердження правильності перекладу. Проте не варто плутати таку процедуру з перевіркою на грамотність тексту, яку здійснюють редактори нашого бюро. Нотаріально засвідчений переклад документів головним чином підтверджує те, що він повністю збігається з оригіналом за змістом, а сам перекладач є дипломованим фахівцем у цій сфері. Також це означає, що переклад може сприйматися нарівні з оригіналом у необхідних ситуаціях.


Якщо Вам потрібен переклад та нотаріальне засвідчення документів (Київ), то це, безумовно, набагато простіше замовити одразу в одному місці. Саме тому Ви можете звертатися за даною послугою до нашого бюро, адже ми вже протягом багатьох років здійснюємо професійний нотаріальний переклад документів різної спрямованості. Вам не доведеться самостійно шукати фахівця, домовлятися про все і хвилюватися за результат.


Слід пам'ятати, що не всі нотаріуси можуть надавати послуги із засвідчення документів іноземною мовою, оскільки тут необхідно знати всі тонкощі цієї процедури. Часто, крім самого перекладу, необхідно перекласти і аналогічно засвідчити сам факт здійснення такої процедури, щоб особи, які його приймають, могли ознайомитися з цим доступною їм мовою. Саме тому нотаріальний переклад документів (Київ) найкраще замовляти в спеціалізованому бюро перекладів. Які ще переваги це дає?


  • Заощаджує Ваш час і не вимагає особистого контролю за всіма етапами виконання послуги;
  • Гарантія наявності у перекладача досвіду і необхідних знань для правильного оформлення перекладу, який надалі буде засвідчуватися;
  • У нотаріуса є можливість безпосередньо обговорювати роботу з перекладачем при виникненні спірних моментів, оскільки він має право відмовитися засвідчувати переклад документа за наявності в ньому слів, що погано читаються або закреслені, використання латиниці або різних неточностей;
  • Враховуючи певну шаблонність багатьох документів, злагоджена робота між бюро перекладів та нотаріусом дає змогу максимально прискорити процес підготовки та нотаріального засвідчення перекладу документів.

Список документів, що вимагають нотаріального засвідчення, досить широкий (переважно це документи, що посвідчують особу, підтверджують право власності, статус або наявність освіти). Наші фахівці в мінімальні терміни виконають переклад та нотаріальне засвідчення документів у Києві, а також по всій Україні, та передадуть замовлення будь-яким зручним для Вас способом.

Замовлення зворотнього дзвінка
Відправити