Переклад сайту - як інструмент залучення клієнтів. Особливості, складнощі та напрямки розвитку

У сучасному світі все більше компаній прагнуть розширити географію своєї клієнтури та вийти на світовий рівень. Крім налагодження контактів та структури роботи під певний формат, необхідно задуматися і про просування. Перше, що необхідно зробити в даному випадку - це переклад веб-сайтів на необхідну іноземну мову. Про те, як це зробити, а також про те, як грамотно перекласти сайт на російську мову, ми поговоримо з вами в нашій сьогоднішній статті. Отже, приступимо.

Сучасні реалії інтернет-простору

Як і самі компанії, їх платформи в інтернеті так само вимагають постійної мобільності. Якщо раніше можна було задовольнятися лише парою сторінок англійською мовою і вважати, що клієнтам такий формат зручний, то сьогодні необхідно відповідати певним стандартам. Так, наприклад, можна створити сайт зі сторінками трьома мовами. У такому випадку ви зможете задовольнити потребу в інформації про вашу компанію і жителів вашої країни, а також російськомовних і англомовних клієнтів. Внаслідок створення комфортної для них локації, ви безперечно збільшите кількість своєї клієнтури.

Пара слів про особливості перекладу

Найчастіше, компанії спочатку створюють сайт на своїй рідній мові. І вже згодом, коли починають виходити за межі нашої країни, починають замислюватися про те, щоб перекласти сайт на російську та інші мови їхніх потенційних клієнтів. Це розуміють великі корпорації, готові змінювати звичний уклад на користь загального розвитку бізнесу. У тому випадку якщо ви ще сумніваєтеся, чи потрібно вам перекласти сайт на російську, англійську чи якийсь інший мову, то ми підготували для вас ряд незаперечних переваг даного дії.

У разі перекладу сайту, ви отримаєте:

  • Відмінний варіант сучасного сайту, зручного всім;
  • Нових клієнтів з-за кордону;
  • Збільшите свою клієнтську базу;
  • Підвищите рівень вашої компанії в очах конкурентів і клієнтів;
  • Після перших замовлень, зможете присвоїти своїй компанії статус міжнародної.


Варто відзначити, що ви також завжди зможете перекласти сайт з англійської на російську мову. Це особливо актуально для компаній спочатку орієнтованих на англомовні країни, але які вирішили збільшити географію своїх клієнтів. Шляхом модернізації свого інтернет-порталу, вашим російськомовним потенційним клієнтам буде набагато комфортніше переглядати та вибирати ваш товар.

Процес роботи над сайтом

Самі по собі технології програмування зробили крок далеко вперед. Сьогодні можна спочатку запустити міжнародний сайт або ж зробити два сайти для різних націй. У будь-якому випадку, якщо ви хочете перекласти сайт вам необхідно розуміти та враховувати наступні моменти:

  • Переклад всього сервісу або окремих сторінок;
  • Які мови ви вибираєте;
  • Вичитування і редактура професіоналом.


Таким чином, в першу чергу варто усвідомлювати необхідність робити копію всього сайту іншою мовою. Наприклад, якщо у вас велика міжнародна корпорація, то, звичайно ж, варто зробити повноцінний сайт російською або англійською мовами. Однак, коли мова йде про молоду компанії, яка робить перші кроки на міжнародному терені, то варто обійтися парою сторінок перекладу. Найчастіше фахівці радять вибирати головну сторінку, рекламний блок і форму замовлення або контактну інформацію. В цьому випадку ви не будете перевантажувати ваш портал, але станете більш зрозумілими й доступними для багатьох клієнтів.

Важливо розуміти, хто саме є вашими потенційними покупцями. Наприклад, якщо ви орієнтуєтеся на Росію, то не варто створювати сайт англійською мовою. І навпаки. Інакше ви ризикуєте в гонитві втратити найголовніше - прихильність ваших потенційних покупців.

Довіртеся фахівцям

Як ми з вами вже з'ясували, сама по собі ідея створення сайту на різних мовах просто відмінна. Однак не все так просто. Сам по собі переклад сайту, створення додаткових локацій, вибір перекладного матеріалу, складності в написанні коду для інтернет-сервісу. Всі ці моменти зрозумілі лише вузькому спеціалісту в даній області. Саме тому ми рекомендуємо звертатися в спеціалізовані компанії, які допоможуть вам зробити все максимально грамотно. Звертаючись до професіоналів своєї справи, ви отримуєте чудовий сайт, який стає доступним різним націям, при цьому не витративши на це свого часу і зусиль. Наважтеся!

Замовлення зворотнього дзвінка
Відправити